Vyhledávání

Kontakt

Ivosovybehyvespindlu

499 523 114
737 536 297

jaja.ivo@volny.cz

24.6. 2011   POUŤOVÝ BĚH DO VRCHU    11. ročník

_______________________________________________________________________________________________________________________________

Pouťový běh do vrchu

 VÝSLEDKOVÁ   LISTINA

10. ročník

 POUŤOVÝ   BĚH   DO   VRCHU

25.6. 2010

délka : 850 m převýšení : 146 m start : 720 m. cíl : 866 m

 

 

Celkové pořadí :

 

1. Michal Štantejský    23     1984 SACŠpindlerův Mlýn            5,24

2. Karek Randák          80     1971 Ski Jilemnice                          5,42

3. Josef Vejnar             83     1957 Ski Vysoké nad Jizerou          6,08

4. Michaela Mikásková         86     1971 Vrchlabí                                 6,48

5. Ivo Brunclík             14     1958 Slovan Špindlerův Mlýn                 7,17

6. Jan Lukáš                 82     1965 Špindlerův Mlýn                    7,41

7. Jindřich Kolář          88     1952 Vrchlabí                                 7,59 

8. Stanislav Groh                  84     1946 AC Vrchlabí                           8,06

9. Václav Svítil            81     1959 Plzeň                                       8,25 

10. Jan Šimek               91     1974 Špindlerův Mlýn                    8,59

11. Jaroslava Grohová 65     1951 Dvůr Králové                         9,28

12. Zdeněk Havlíček     90     1935 Vrchlabí                                 9,42

13. Renata Rollerová    89     1977 Špindlerův Mlýn                    9,48

14. Jiřina Staruchová    85     1972 Špindlerův Mlýn                    10,56

 

 

Kategorie muži do 39 let :

 

1. Michal Štantejský    23     1984 Špindlerův Mlýn                    5,24

2. Karek Randák          80     1971 Ski Jilemnice                          5,42

3. Jan Šimek                91     1974 Špindlerův Mlýn                    8,59

 

 

 

 

Kategorie muži 40 - 49 let :

 

1. Jan Lukáš                 82     1965 Špindlerův Mlýn                    7,41

 

 

2. 25.6. 2010

 

Kategorie muži nad 50 – 59 let :

 

1. Josef Vejnar             83     1957 Ski Vysoké nad Jizerou          6,08

2. Ivo Brunclík             14     1958 Slovan Špindlerův Mlýn                 7,17

3. Jindřich Kolář          88     1952 Vrchlabí                                 7,59 

4. Václav Svítil            81    1959  Plzeň                                    8,25

Kategorie muži nad 60 let :

 

1. Stanislav Groh                  84     1946 AC Vrchlabí                           8,06

2. Zdeněk Havlíček      90     1935 Vrchlabí                                 9,42

 

kategorie ženy do 34 let :

 

1. Michaela Mikásková         86     1971 Vrchlabí                                 6,48

2. Renata Rollerová     89     1977 Špindlerův Mlýn                    9,48

3. Jiřina Staruchová     85     1972 Špindlerův Mlýn                    10,56

 

 

kategorie ženy do 34 let :

 

1. Jaroslava Grohová   65     1951 Dvůr Králové                         9,28

 Celkem závodilo 49 závodníků

 Počasí během závodu - polojasno 16°C

 11. ročník „POUŤOVÉHO   BĚHU   DO   VRCHU“ se uskuteční 24.6. 2011

 Špindlerův Mlýn 25.6. 2010                    Ivo Brunclík - ředitel závodu

 VÝSLEDKOVÁ   LISTINA

10.ročník

POUŤOVÝ   BĚH   DO   VRCHU

25.6.2010

kategorie dívky 2006 ml. :   60 m

 

1.      Zuzana Šustková        57     2006          Špindlerův Mlýn        0,25

2.      Karolína Antošová     3       2007          Špindlerův Mlýn        0,26

3.      Klára Dvořáková        56     2007          Špindlerův Mlýn        0,27

4.      Adriana Poláková       26     2006          Špindlerův Mlýn        0,28

5.      Viktorie Dlouhá          39     2007          Špindlerův Mlýn        0,32

 

kategorie chlapci 2006 a ml. : 60 m

 

1.      Matyáš Votruba          10     2006          Česká Třebová            0,29

2.      Jakub Hroneš              7       2008          Špindlerův Mlýn        0,41

 

kategorie dívky 2004 – 05 :         90 m

 

1.      Denisa Brožová           20     2004          Benecko                       0,27

2.      Anděla Šemberová     59     2004          Dřevěnice                    0,28

3.      Adélka Randáková     11     2004          Vrchlabí                       0,29

 

kategorie chlapci 2004 – 54 :      90 m

 

1.      Jakub Hroneš              6       2004          Špindlerův Mlýn        0,24

2.      Miloslav Nauman       38     2004          Špindlerův Mlýn        0,25

3.      Ctibor Vrabec              4       2005          Vrchlabí                       0,26

4.      Jaroslav Lenhart          40     2004          Špindlerův Mlýn        0,27

5.      Marek Matyáš             8       2005          Špindlerův Mlýn        0,30

6.      Jiří Buchar                            30     2005          Špindlerův Mlýn        0,33

 

2.   25.6. 2010

 

kategorie dívky 2002 – 03 :         180 m

 

1.      Kaťa Staruchová         55     2002          Špindlerův Mlýn        1,04

2.      Ester Klepšová            46     2002          Špindlerův Mlýn        1,05

3.      Anna Šimková            47     2003          Špindlerův Mlýn        1,08

4.      Alžběta Randáková    15     2002          Vrchlabí                       1,14

5.      Káťa Šustková            54     2003          Špindlerův Mlýn        1,20

 

 

kategorie chlapci 2002 – 03 :      180 m

 

1.      Vojta Dvořák              50     2003          Špindlerův Mlýn        0,47

2.      Jiří Červený                 52     2002          Špindlerův Mlýn        0,53

3.      Jan Nejedlý                  70     2003          Špindlerův Mlýn        1,03

4.      Vojtěch Junek             73     2002          Špindlerův Mlýn        1,05

5.      Kiril Jánošík                33     2003          Praha tč. DO Sv. Petr 1,55

 

kategorie dívky 2000 – 01 :         240 m

 

1.      Hana Lukášová           60     2001          Špindlerův Mlýn              1,47

2.      Veronika Fedorišková 41    2000          Špindlerův Mlýn        2,15

 

 

kategorie chlapci 2000 – 01 :     240 m

 

1.      Tomáš Volf                 45     2001          Kosmonosy                 1,54

 

kategorie dívky 1998 – 99 :                290 m

 

1.      Alena Lukášová          62     1999          Špindlerův Mlýn        2,30

 

kategorie chlapci 1998 – 99 :      290 m

 

1.      Jan Mařas         66     1999          Špindlerův Mlýn                  1,45

2.      Adam Hanuš      68     1999          Špindlerův Mlýn                  1,54

3.    25.6. 2010

 

kategorie chlapci 1995 – 96 :      400 m

 

1.      Tomáš Hanuš              69     1994          Špindlerův Mlýn        3,27

2.      Radim Šidlík               71     1995          Špindlerův Mlýn        3,29

3.      Tomáš Brunclík          72     1995          Slovan Šp. Mlýn         4,45

 Celkem závodilo 49 závodníků

 Počasí během závodu polojasno 16°C

 11. ročník „POUŤOVÉHO BĚHU DO VRCHU“ se uskuteční 24.6. 2011

 Špindlerův Mlýn 25.6. 2011                    Ivo Brunclík     - ředitel závodu

  NEJLEPŠÍ   ČASY

 POUŤOVÝ   BĚH   DO   VRCHU

2001 - 2010

 1.      Ondřej Fejfar             1989 Vrchlabí                      5,12 2006  1.

2.      Milan Štantejský        1984 Špindlerův Mlýn         5,23 2009   2. 

3.      Stanislav Groh ml.    1987 TJ Dvůr Králové       5,27 2003  1.

4.      Václav Haman           1981 Akademie Šp. Mlýn   5,27 2006   2. 5.         Dušan Davídek ml.       1981 Vrchlabí                      5,31 2000, 1.  

6.      Robert Čepek             1968 Olymp Praha              5,32 2005  1.  

7.      Vladimír Vacarda      1959 AC Slovan Liberec   5,37 2002   1.

8.      Josef Vejnar               1957 Ski Vysoké n J            6,08 2010  3.

9.      Randák Karel            1971 SKI Jilemnice             5,39 2008  1.

10.    Honců Miroslav         1994 Spartak Vrchlabí       5,54 2009   3.

11.    Milan Švec                  1963 Špindlerův Mlýn         6,14 2003   3.

12.    Tomáš Šidík                1992 Slovan Šp. Mlýn        6,15 2007  2.

13.    Dušan Davídek           1960 Vrchlabí                      6,19 2001  2.

14.    Jan Lukáš                   1965 Špindlerův Mlýn        6,25 2007  3.

15.    Ivo Brunclík                1958 Slovan Šp. Mlýn         6,32 2004   4.

16.    Jiří Dvořák                 1963 Viking Jilemnice        6,32 2007   4.  

17.    Luďa Šidlík                 1959 Špindlerův Mlýn         6,33 2002  3.

18.    Havlíček Ivo               1966 Lánov                          6,34 2008  3.

19.    Ludvik Štainc             1941 Vrchlabí                      6,40 2002  5.

20.    Vladimír Malý            1959 Špindlerův Mlýn         6,42 2003  5.

21.1ž         Michaela Mikásková    71 Vrchlabí                     6,48 2004  6.

22. Jiří Hubner          1989 Špindlerův Mlýn         6,49 2009  7.

23.2ž         Randáková Helena   1974 SKI Jilemnice             6,50 2008  4.

24.    Vladimír Votava        1963 Vrchlabí                      6,51 2003  6.

25.    Stanislav Groh           1945 Vrchlabí                      6,52 2006  6.

26.    Miroslav Kubů           1960 MTB Vrchlabí            7,10 2005  7.

27.    Jan Buchar                 1931 Vrchlabí                      7,12 2004  7.

28.3ž Jana Harcubová       1968 Jilemnice                     7,19 2004   8.

29.4ž Dagmar Maternová 1975 Martinice                    7,29 2002  7.

30.    Jiří Gončár                 1957 Brno                             7,30 2003  8.

31.5ž Jaroslava Grohová 1951 Dvůr Králové             7,32 2002  8.

32.    Jiří Hubner                 1985 Špindlerův Mlýn         7,38 2009  11.

33.    Černý Petr                  1981 hotel Windsor             7,42 2008 7.

34.    Ladislav Bárta           1966 Špindlerův Mlýn        7,54 2007 8.

35.    Martin Roller              1970 Špindlerův Mlýn         7,58 2008  9.

36.    Jindřich Kolář            1952 Vrchlabí                      7,59 2010  7.

37.    Václav Svítil               1959 Plzeň                            8,25 2010  9.

38.    Vladimír Kafka 1965 Špindlerův Mlýn         8,40 2002 10.

39.    Jarka Nypl                  1941 Sokol Nová Paka       8,41 2007 9.

40.6.ž Jana Mařasová        1970 Špindlerův Mlýn         8,47 2006 10.

41.    Jan Šimek                   1974 Špindlerův Mlýn         8,59 2010 10.

42.    Jiří Novák                   1948 CBZ Vrchlabí             9,10 2005 10.

43.7.ž Petra Stoklasová              Špindlerův Mlýn         9,11 2002 11.

44.8.ž Renata Rollerová    1977 Špindlerův Mlýn         9,41 2006 11.

45.    Zdeněk Havlíček        1935 Vrchlabí                      9,42 2010 12.

46.9.ž Jiřina Staruchová    1972 Špindlerův Mlýn         10,56 010 14.

 POUŤOVÝ   BĚH   DO   VRCHU

2001 – 2010

 

 

Datum

ročník

děti

ženy

muži

1 km

CELKEM

29.6.2001

1.

35

 

1

3

4

39

28.6.2002

2.

69

 

3

8

11

80

27.6.2003

3.

56

 

1

7

8

64

25.4.2004

4.

56

 

3

6

9

65

24.6.2005

5.

47

 

1

9

10

57

23.6.2006

6.

60

 

3

8

11

71

22.6.2007

7.

67

 

1

9

10

77

27.6.2008

8.

40

3

 

7

10

50

 

26.6.2009

9.

43

 

3

11

14

57

 

 

10.

35

4

10

14

49

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CELKEM

11x

508

 

23

78

111

609

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  POUŤOVÝ   BĚH   DO   VRCHU

 Účast 2001 - 2010

 10x   Ivo Brunclík                1958 Slovan Špindlerův Mlýn    2001 - 10

 

7x     Michaela Mikásková 1971 Vrchlabí         03-04-05-06-08-09-10

 

6x     Jaroslava Grohová      1951 Vrchlabí              01-02-04-07-09-10

6x     Stanislav Groh           1946  Vrchlabí              02-06-07-08-09-10

6x     Robert Čepek              1968 Karlovy Vary     03-04-05-06-07-09

 

5x     Jan Lukáš                     1965 Špindlerův Mlýn     04-05-06-07-10

 

 

4x     Vladimír Votava         1963 Vrchlabí III                    02-03-05-06

4x     Milan Švec                  1963 Špindlerův Mlýn           02-03-04-05

4x     Michal Štantejský      1984 SAC Špindlerův Mlýn 04-05-09-10

 

2x     Luďa Šidlík                 1959          Špindlerův Mlýn        02-07

2x     Jana Mařasová             1970          Špindlerův Mlýn        06-08

2x     Martin Roller              1970          Špindlerův Mlýn        06-08

2x     Randák Karel              1971          SKI Jilemnice              2008-09

2x     Honců Miroslav          1994          Spartak Vrchlabí         2008-09

2x     Havlíček Ivo                1966          Lánov                           2008-09

2x     Randáková Helena      1974          SKI Jilemnice              2008-09

2x     Černý Petr                   1981          hotel Windsdor           2008-09

2x     Renata Rollerová       1977          Špindlerův Mlýn        2006-10

 

 

 

1x     Dušan Davídek           1960          Vrchlabí                       2001

1x     Dušan Davídek           1981          Vrchlabí                       2001

1x     Vladimír Vacarda        1959          AC Slovan Liberec     2002

1x     Ludvik Šteinc              1941          Vrchlabí                       2002

1x     Vladimír Kafka           1965          Špindlerův Mlýn        2002

1x     Dagmar Maternová     1975          Martinice                     2002

1x     Petra Stoklasová                            Špindlerův Mlýn        2002

1x     Stanislav Groh            1987          Dvůr Králové              2003

1x     Vladimír Malý            1959          Špindlerův Mlýn        2003

1x     Jiří Gončár                   1957          Brno                             2003

1x     Jan Buchar                   1931          Vrchlabí                       2004

1x     Jana Harcubová           1968          Jilemnice                      2004

1x     Mirek Ivančík             1982          Špindlerův Mlýn        2005

1x     Miroslav Kubů            1960          MTB Vrchlabí             2005

1x     Jiří Novák                    1948          CBZ Vrchlabí              2005

1x     Ondřej Fejfar               1989          Vrchlabí                       2006

1x     Václav Haman             1981          Akademie Šp. Mlýn   2006

1x     Jarka Nypl                   1941          Sokol Nová Paka        2007

1x     Ladislav Bárta             1966          Špindlerův Mlýn        2007

1x     Jiří Dvořák                  1963          Viking Jilemnice         2007

1x     Tomáš Šidlík               1995          Špindlerův Mlýn        2007

1x     Hubner Jan                  1985          Špindlerův Mlýn        2009

1x     Hubner Jiří                  1989          Špindlerův Mlýn        2009

1x     Jiřina Staruchová        1972          Špindlerův Mlýn        2010

1x     Zdeněk Havlíček         1935          Vrchlabí                       2010

1x     Jan Šimek                    1974          Špindlerův Mlýn        2010

 1x    Václav Svítil                1959            Plzeň                    2010        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NEJLEPŠÍ  ČASY   ŽENY

 

POUŤOVÝ   BĚH   DO   VRCHU

 

2001   - 2010

 

 

1. Michaela Mikásková     1971 Vrchlabí                      6,48 2004    1.

2. Randáková Helena        1974 SKI Jilemnice            6,50 2008    1.

3. Jana Harcubová            1968 Jilemnice                    7,19 2004    2.

4. Dagmar Maternová      1975 Martinice                    7,29 2002    1.

5. Jaroslava Grohová        1951 Dvůr Králové             7,32 2002    2.

6. Jana Mařasová              1970 Šp. Mlýn                      8,47 2006    2.

7. Petra Stoklasová                     Šp. Mlýn                      9,11 2002    3.

8. Renata Rollerová          1977 Špindler.Mlýn             9,41 2006    3.

9. Jiřina Staruchová 1972 Špindlerův Mlýn    10,56    2010 14.           

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VÝSLEDKOVÁ   LISTINA

 

10.ročník

 

POUŤOVÝ   BĚH   DO   VRCHU

25.6.2010

 

 

kategorie dívky 2006 ml. :   60 m

 

1.      Natálie Hanušová        57     2006          Špindlerův Mlýn        0,25

2.      Karolína Antošová     3       2007          Špindlerův Mlýn        0,26

3.      Klára Dvořáková        56     2007          Špindlerův Mlýn        0,27

4.      Adriana Poláková       26     2006          Špindlerův Mlýn        0,28

5.      Viktorie Dlouhá          39     2007          Špindlerův Mlýn        0,32

 

kategorie chlapci 2006 a ml. : 60 m

 

1.      Matyáš Votruba          10     2006          Česká Třebová            0,29

2.      Jakub Hroneš              7       2008          Špindlerův Mlýn        0,41

 

kategorie dívky 2004 – 05 :         90 m

 

1.      Denisa Brožová           20     2004          Benecko                       0,27

2.      Anděla Šemberová     59     2004          Dřevěnice                    0,28

3.      Adélka Randáková     11     2004          Vrchlabí                       0,29

 

kategorie chlapci 2004 – 54 :      90 m

 

1.      Jakub Hroneš              6       2004          Špindlerův Mlýn        0,24

2.      Miloslav Nauman       38     2004          Špindlerův Mlýn        0,25

3.      Ctibor Vrabec              4       2005          Vrchlabí                       0,26

4.      Jaroslav Lenhart          40     2004          Špindlerův Mlýn        0,27

5.      Marek Matyáš             8       2005          Špindlerův Mlýn        0,30

6.      Jiří Buchar                            30     2005          Špindlerův Mlýn        0,33

 

2.   25.6. 2010

 

kategorie dívky 2002 – 03 :         180 m

 

1.      Kaťa Staruchová         55     2002          Špindlerův Mlýn        1,04<