Vyhledávání

Kontakt

Ivosovybehyvespindlu

499 523 114
737 536 297

jaja.ivo@volny.cz

Pouťový běh do vrchu 2010

27.06.2010 19:16

 

VÝSLEDKOVÁ   LISTINA

10. ročník

 

POUŤOVÝ   BĚH   DO   VRCHU

25.6. 2010

délka : 850 m převýšení : 146 m start : 720 m. cíl : 866 m

 

Celkové pořadí :

 

1. Michal Štantejský    23     1984 SAC Špindlerův Mlýn                    5,24

2. Karek Randák          80     1971 Ski Jilemnice                          5,42

3. Josef Vejnar             83     1957 Ski Vysoké nad Jizerou          6,08

4. Michaela Mikásková         86     1971 Vrchlabí                                 6,48

5. Ivo Brunclík             14     1958 Slovan Špindlerův Mlýn                 7,17

6. Jan Lukáš                 82     1965 Špindlerův Mlýn                    7,41

7. Jindřich Kolář          88     1952 Vrchlabí                                 7,59 

8. Stanislav Groh                  84     1946 AC Vrchlabí                           8,06

9. Václav Svítil            81     1959 Plzeň                                       8,25 

10. Jan Šimek               91     1974 Špindlerův Mlýn                    8,59

11. Jaroslava Grohová 65     1951 Dvůr Králové                         9,28

12. Zdeněk Havlíček     90     1935 Vrchlabí                                 9,42

13. Renata Rollerová    89     1977 Špindlerův Mlýn                    9,48

14. Jiřina Staruchová    85     1972 Špindlerův Mlýn                    10,56

 

 

Kategorie muži do 39 let :

 

1. Michal Štantejský    23     1984 Špindlerův Mlýn                    5,24

2. Karek Randák          80     1971 Ski Jilemnice                          5,42

3. Jan Šimek                91     1974 Špindlerův Mlýn                    8,59

 

 

 

 

Kategorie muži 40 - 49 let :

 

1. Jan Lukáš                 82     1965 Špindlerův Mlýn                    7,41

 

 

2. 25.6. 2010

 

Kategorie muži nad 50 – 59 let :

 

1. Josef Vejnar             83     1957 Ski Vysoké nad Jizerou          6,08

2. Ivo Brunclík             14     1958 Slovan Špindlerův Mlýn                 7,17

3. Jindřich Kolář          88     1952 Vrchlabí                                 7,59 

 

Kategorie muži nad 60 let :

 

1. Stanislav Groh                  84     1946 AC Vrchlabí                           8,06

2. Zdeněk Havlíček      90     1935 Vrchlabí                                 9,42

 

kategorie ženy do 34 let :

 

1. Michaela Mikásková         86     1971 Vrchlabí                                 6,48

2. Renata Rollerová     89     1977 Špindlerův Mlýn                    9,48

3. Jiřina Staruchová     85     1972 Špindlerův Mlýn                    10,56

 

 

kategorie ženy do 34 let :

 

1. Jaroslava Grohová   65     1951 Dvůr Králové                         9,28

 

 

Celkem závodilo 49 závodníků

 

 

 

Počasí během závodu - polojasno 16°C

 

 

 

11. ročník „POUŤOVÉHO   BĚHU   DO   VRCHU“ se uskuteční 24.6. 2011

 

 

 

Špindlerův Mlýn 25.6. 2010                    Ivo Brunclík - ředitel závodu

 VÝSLEDKOVÁ   LISTINA

10.ročník

 

POUŤOVÝ   BĚH   DO   VRCHU

25.6.2010

 

 

kategorie dívky 2006 ml. :   60 m

 

1.      Natálie Hanušová        57     2006          Špindlerův Mlýn        0,25

2.      Karolína Antošová     3       2007          Špindlerův Mlýn        0,26

3.      Klára Dvořáková        56     2007          Špindlerův Mlýn        0,27

4.      Adriana Poláková       26     2006          Špindlerův Mlýn        0,28

5.      Viktorie Dlouhá          39     2007          Špindlerův Mlýn        0,32

 

kategorie chlapci 2006 a ml. : 60 m

 

1.      Matyáš Votruba          10     2006          Česká Třebová            0,29

2.      Jakub Hroneš                 7       2008          Špindlerův Mlýn        0,41

 

kategorie dívky 2004 – 05 :         90 m

 

1.      Denisa Brožová           20     2004          Benecko                       0,27

2.      Anděla Šemberová     59     2004          Dřevěnice                       0,28

3.      Adélka Randáková     11     2004          Vrchlabí                      0,29

 

kategorie chlapci 2004 – 54 :      90 m

 

1.      Jakub Hroneš              6       2004          Špindlerův Mlýn        0,24

2.      Miloslav Nauman       38     2004          Špindlerův Mlýn        0,25

3.      Ctibor Vrabec              4       2005          Vrchlabí                       0,26

4.      Jaroslav Lenhart          40     2004          Špindlerův Mlýn        0,27

5.      Marek Matyáš             8       2005          Špindlerův Mlýn        0,30

6.      Jiří Buchar                            30     2005          Špindlerův Mlýn        0,33

 

2.   25.6. 2010

 

kategorie dívky 2002 – 03 :         180 m

 

1.      Kaťa Staruchová         55     2002          Špindlerův Mlýn        1,04

2.      Ester Klepšová            46     2002          Špindlerův Mlýn        1,05

3.      Anna Šimková            47     2003          Špindlerův Mlýn        1,08

4.      Alžběta Randáková    15     2002          Vrchlabí                       1,14

5.      Káťa Šustková            54     2003          Špindlerův Mlýn        1,20

 

 

kategorie chlapci 2002 – 03 :      180 m

 

1.      Ondřej Horák              50     2003          Špindlerův Mlýn        0,47

2.      Jiří Červený                 52     2002          Špindlerův Mlýn        0,53

3.      Jan Nejedlý                  70     2003          Špindlerův Mlýn        1,03

4.      Vojtěch Junek             73     2002          Špindlerův Mlýn        1,05

5.      Kiril Jánošík                33     2003          Praha tč. DO Sv. Petr 1,55

 

kategorie dívky 2000 – 01 :         240 m

 

1.      Hana Lukášová           60     2001          Špindlerův Mlýn              1,47

2.      Veronika Fedorišková 41    2000          Špindlerův Mlýn        2,15

 

 

kategorie chlapci 2000 – 01 :     240 m

 

1.      Tomáš Volf                 45     2001          Kosmonosy                 1,54

 

kategorie dívky 1998 – 99 :                290 m

 

1.      Alena Lukášová          62     1999          Špindlerův Mlýn        2,30

 

kategorie chlapci 1998 – 99 :      290 m

 

1.      Jan Mařas         66     1999          Špindlerův Mlýn                  1,45

2.      Adam Hanuš      68     1999          Špindlerův Mlýn                  1,54

3.    25.6. 2010

 

kategorie chlapci 1995 – 96 :      400 m

 

1.      Tomáš Hanuš              69     1994          Špindlerův Mlýn        3,27

2.      Radim Šidlík               71     1995          Špindlerův Mlýn        3,29

3.      Tomáš Brunclík          72     1995          Slovan Šp. Mlýn         4,45

 

 

Celkem závodilo 49 závodníků

 

 

Počasí během závodu polojasno 16°C

 

 

11. ročník „POUŤOVÉHO BĚHU DO VRCHU“ se uskuteční 24.6. 2011

 

 

 

Špindlerův Mlýn 25.6. 2011                    Ivo Brunclík     - ředitel závodu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VÝSLEDKOVÁ   LISTINA

 

10.ročník

 

POUŤOVÝ   BĚH   DO   VRCHU

25.6.2010

 

 

kategorie dívky 2006 ml. :   60 m

 

1.      Natálie Hanušová        57     2006          Špindlerův Mlýn        0,25

2.      Karolína Antošová     3       2007          Špindlerův Mlýn        0,26

3.      Klára Dvořáková        56     2007          Špindlerův Mlýn        0,27

4.      Adriana Poláková       26     2006          Špindlerův Mlýn        0,28

5.      Viktorie Dlouhá          39     2007          Špindlerův Mlýn        0,32

 

kategorie chlapci 2006 a ml. : 60 m

 

1.      Matyáš Votruba          10     2006          Česká Třebová            0,29

2.      Jakub Klepš                 7       2008          Špindlerův Mlýn        0,41

 

kategorie dívky 2004 – 05 :         90 m

 

1.      Denisa Brožová           20     2004          Benecko                       0,27

2.      Anděla Šemberová     59     2004          Benecko                       0,28

4.      Adélka Randáková     11     2004          Vrchlabí                       0,29

 

kategorie chlapci 2004 – 54 :      90 m

 

1.      Jakub Hroneš              6       2004          Špindlerův Mlýn        0,24

2.      Miloslav Nauman       38     2004          Špindlerův Mlýn        0,25

3.      Ctibor Vrabec              4       2005          Vrchlabí                       0,26

4.      Jaroslav Lenhart          40     2004          Špindlerův Mlýn        0,27

5.      Marek Matyáš             8       2005          Špindlerův Mlýn        0,30

6.      Jiří Buchar                            30     2005          Špindlerův Mlýn        0,33

 

2.   25.6. 2010

 

kategorie dívky 2002 – 03 :         180 m

 

1.      Kaťa Staruchová         55     2002          Špindlerův Mlýn        1,04

2.      Ester Klepšová            46     2002          Špindlerův Mlýn        1,05

3.      Anna Šimková            47     2003          Špindlerův Mlýn        1,08

4.      Alžběta Randáková    15     2002          Vrchlabí                       1,14

5.      Káťa Šustková            54     2003          Špindlerův Mlýn        1,20

 

 

kategorie chlapci 2002 – 03 :      180 m

 

1.      Ondřej Horák              50     2003          Špindlerův Mlýn        0,47

2.      Jiří Červený                 52     2002          Špindlerův Mlýn        0,53

3.      Jan Nejedlý                  70     2003          Špindlerův Mlýn        1,03

4.      Vojtěch Junek             73     2002          Špindlerův Mlýn        1,05

5.      Kiril Jánošík                33     2003          Praha tč. DO Sv. Petr 1,55

 

kategorie dívky 2000 – 01 :         240 m

 

1.      Hana Lukášová           60     2001          Špindlerův Mlýn              1,47

2.      Veronika Fedorišková 41    2000          Špindlerův Mlýn        2,15

 

 

kategorie chlapci 2000 – 01 :     240 m

 

1.      Tomáš Volf                 45     2001          Kosmonosy                 1,54

 

kategorie dívky 1998 – 99 :                290 m

 

1.      Alena Lukášová          62     1999          Špindlerův Mlýn        2,30

 

kategorie chlapci 1998 – 99 :      290 m

 

1.      Jan Mařas         66     1999          Špindlerův Mlýn                  1,45

2.      Adam Hanuš      68     1999          Špindlerův Mlýn                  1,54

3.    25.6. 2010

 

kategorie chlapci 1995 – 96 :      400 m

 

1.      Tomáš Hanuš              69     1994          Špindlerův Mlýn        3,27

2.      Radim Šidlík               71     1995          Špindlerův Mlýn        3,29

3.      Tomáš Brunclík          72     1995          Slovan Šp. Mlýn         4,45

 

 

Celkem závodilo 49 závodníků

 

 

Počasí během závodu polojasno 16°C

 

 

11. ročník „POUŤOVÉHO BĚHU DO VRCHU“ se uskuteční 24.6. 2011

 

 

 

Špindlerův Mlýn 25.6. 2011                    Ivo Brunclík     - ředitel závodu